İletişim

Bilgisayar Mühendisi Bilgi ve Becerileri : Eğitim, Tasarım İlgi Alanları: Doğada Yaşam, Yamaç Paraşütü

Website:Ali KARATAŞ

Son Yazılar

Grafik Projeleri

Grafik Tasarımı

Her türlü Grafik Tasarımlarınız titizlikle ve özgün fikirler ile yapılır.

Grafik Tasarım

Firmaların vazgeçilmez tanıtım araçları olan, tek sayfalık tanıtım broşürlerinden, yüzlerce sayfalık tanıtım yada ürün kataloglarına kadar her türlü tanıtım materyalini, fotoğraf çekimlerini, baskı öncesi hazırlığı, tasarımını ve matbaa baskısını en uygun maliyetlerle gerçekleştirebiliriz.

Kurumsal Kimlik

Bir Firmanın kendisini temsil etme biçimlerinin bütününe Kurumsal Kimlik adı verilir. Firmanın kendisini temsil ederken nasıl algılanacağına yön veren olayların tamamı ise kurumsal kimlik sürecidir.

Firma ismi, alt firma isimleri, logo , harf karakterleri, renkler bir firmanın görsel iletişim sistemini oluşturan temel malzemelerini oluşturmaktadır.

Kurumsal kimlik çalışması sırasında yapılan logolar, tasarımlar, renkler, ölçüler ve diğer materyaller bunların kullanım yönergeleri bir rapor halinde ve size teslim edilir. Daha sonra yapacağınız baskı ve tasarım çalışmaları bu rapordaki özelliklere göre tasarlanır.

Gazete / Dergi Tasarımı

Gazete, Dergi gibi süreli veya süresiz yayınlarınızın tasarımını ve baskısını yapabiliriz. Klasik görünümlü yada tamamen farklı formatlarda seçenekler sunmaktayız.

Reklam / İlan Tasarımı

Firmanız veya ürünleriniz için tanıtım reklamları gündelik yaşantımızın bir parçası haline gelmiştir. Bu pazarın temel bileşenlerinden olan reklamlar, ürününüzün üretiminden pazara sunulmasına kadar olan süreçlerde önemli rol oynamaktadır.

Broşür & El İlanı Tasarımı ve Baskısı

Broşürler / El İlanları gündelik yaşantımızın her alanında karsımıza çıkan en bilindik reklam tanıtım ürünüdür. Eve giriş kapılarında, okuduğumuz gazetelerin arasında, otobüslerde, kafelerde her an karşımıza çıkabilirler. Amacına en cok ulaşan reklam ürünlerinin başında gelmektedir.

Broşür / El ilanları; tasarımı, Kağıdının cinsi, baskı kalitesi ve en önemlisi grafik tasarımı bir broşürün amacına ulasması icin önemli etkenlerdir. Unutmayın ki; Broşürünüzün kalitesi ürünlerinizin kalitesini yansıtır.

Katalog Tasarımı ve Baskısı

Kataloglar, ürünlerinizi ayrıntılı bir şekilde tanıtımını yapacağınız basılı kaynaklardır. Kurumsal kimliğe uygun kataloglar tasarlayarak ürünlerinizin çeşitliliğini gösterebiliriz.

Dijital Dergi / Katalog (E-Dergi )

Sürekli gelişen teknoloji ile birlikte artık elektronik ortamda okunabilen Dergi / Katalog gibi ürünlere olan ilgi de artmaktadır.

Yapmış olduğumuz basılı yayınlarınızı herkesin her zaman erişebileceği şekilde online olarak yayımlayabiliyoruz.

Bloknot Tasarımı ve Baskı

Kurumsal firmanızda veya her yerde not almanızı kolaylaştıracak, firmanızın kurumsal kimliğine uygun Bloknot tasarımı ve baskısı yapmaktayız.

Davetiye Tasarımı ve Baskısı

Davetiyeler Şirketlerin kurumsal imajı için önemlidir. Özel günlerde firmanızın kurumsal kimliğine uygun olarak şık ve kaliteli davetiye tasarımları yapmaktayız.

Leave a Response